2018-2019 AAHSSL Dual+ / AH-02
Currin Natatorium - 12/15/2018                    
Final Results / Not scored                                    
 
Event 1  Women 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 San Antonio Alamo Heights-ST  'A'                 1:49.12    1:51.90  
     1) Foote, Lila A 09                2) Walsh, Elizabeth D 09          
     3) Strash, Bella V 12              4) Carroll, Sophia S 10           
                  28.01       59.56 (31.55)     1:26.15 (26.59)     1:51.90 (25.75)
  2 Flour Bluff High School  'A'                      1:51.54    1:54.12  
     1) Collins, Leah m 12              2) Lindemann, Lauren 11           
     3) Wallett, Ammarie R 12           4) Huang, Rachel 10               
                  28.56     1:02.08 (33.52)     1:28.73 (26.65)     1:54.12 (25.39)
  3 San Antonio Alamo Heights-ST  'B'                 1:56.57    1:59.64  
     1) Helmer, Macy J 11               2) Clark, Maya A 12               
     3) Pal-Freeman, Cate F 12          4) Waibel, Catherine L 10         
                  30.37     1:04.47 (34.10)     1:32.90 (28.43)     1:59.64 (26.74)
  4 San Antonio Johnson Jaguars  'A'                  1:52.39    2:01.71  
     1) Beach, Kaley 10                 2) Pipes, Jaden M 12              
     3) Robles, Samantha 10             4) Kershaw, Meredith K 12         
                  31.85     1:05.52 (33.67)     1:33.54 (28.02)     2:01.71 (28.17)
  5 Flour Bluff High School  'B'                      2:00.58    2:02.32  
     1) Isiofia, Onachi 10              2) Ferguson, Cynthia 10           
     3) Shephard, Madelyn M 11          4) Welker, Aliyah 10              
                  37.81     1:05.50 (27.69)     1:34.60 (29.10)     2:02.32 (27.72)
  6 San Antonio Johnson Jaguars  'B'                  2:08.94    2:10.51  
     1) Starkman, Emma 12               2) Cavazos, Barbara 09            
     3) Thomas, Jessica N 09            4) Quadrato, Anna Mei K 09        
                  34.83     1:10.55 (35.72)     1:43.43 (32.88)     2:10.51 (27.08)
 
Event 2  Men 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 San Antonio Alamo Heights-ST  'A'                 1:38.97    1:42.63  
     1) Foote, Connor M 09              2) Patterson, McCoy M 11          
     3) Crosley, Andrew Q 11            4) Du, Justin T 12                
                  25.93       55.95 (30.02)     1:19.69 (23.74)     1:42.63 (22.94)
  2 San Antonio Johnson Jaguars  'A'                  1:45.03    1:48.36  
     1) Soria, Ryan M 11                2) Thomas, Jacob P 11             
     3) Jimenez, Charles L 11           4) Parsons, Kevin A 12            
                  27.44       57.91 (30.47)     1:23.87 (25.96)     1:48.36 (24.49)
  3 San Antonio Alamo Heights-ST  'B'                 1:52.78    1:53.13  
     1) Atlas, Aiden L 11               2) Holzbach, Alex J 11            
     3) Nester, Luke S 11               4) Collins, Kelly W 11            
                  29.25     1:01.69 (32.44)     1:29.89 (28.20)     1:53.13 (23.24)
  4 Flour Bluff High School  'A'                      1:41.42    1:55.04  
     1) Howe, Reese 09                  2) Koutsoumbaris, Josh 11         
     3) Lopez, Jordan 09                4) Nelson, Gage 10                
                  30.25     1:00.43 (30.18)     1:28.56 (28.13)     1:55.04 (26.48)
  5 San Antonio Johnson Jaguars  'B'                  1:58.49    1:59.15  
     1) Weller, Dylan R 10              2) Howland, Aiden C 09            
     3) Ortiz, Diego M 11               4) McDonald, Aidan A 11           
                  30.29     1:03.84 (33.55)     1:33.03 (29.19)     1:59.15 (26.12)
  6 Flour Bluff High School  'B'                           NT    2:01.24  
     1) White, Grayson A 10             2) Garrett, Tucker J 11           
     3) Whittington, Matthew T 10       4) Schlesinger, DJ J 10           
                  28.14     1:03.80 (35.66)     1:33.86 (30.06)     2:01.24 (27.38)
 
Event 3  Women 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Huang, Rachel             10 Flour Bluff          1:58.78    2:01.12  
                  27.62       57.88 (30.26)     1:29.20 (31.32)     2:01.12 (31.92)
  2 Hooper, Hannah C          10 Flour Bluff          2:03.03    2:01.88  
                  27.65       57.85 (30.20)     1:29.49 (31.64)     2:01.88 (32.39)
  3 Carroll, Sophia S         10 SAAH-ST              1:59.51    2:03.35  
                  27.73       58.30 (30.57)     1:30.96 (32.66)     2:03.35 (32.39)
  4 Porter, Ella E            09 Jags                 2:05.99    2:12.31  
                  30.00     1:03.21 (33.21)     1:37.46 (34.25)     2:12.31 (34.85)
  5 Young, Maia D             10 SAAH-ST              2:12.47    2:14.04  
                  30.40     1:04.26 (33.86)     1:39.42 (35.16)     2:14.04 (34.62)
  6 Weiss, Sophia G           11 SAAH-ST              2:11.62    2:15.42  
                  30.30     1:04.68 (34.38)     1:40.50 (35.82)     2:15.42 (34.92)
  7 Militello, Mia C          10 Flour Bluff          2:22.90    2:23.90  
                  32.25     1:07.48 (35.23)     1:45.20 (37.72)     2:23.90 (38.70)
  8 Harryman, Georgia         10 Jags                 2:28.64    2:34.35  
                  35.56     1:14.98 (39.42)     1:55.21 (40.23)     2:34.35 (39.14)
  9 Thomas, Jessica N         09 Jags                 2:26.64    2:34.61  
                  32.61     1:10.82 (38.21)     1:52.51 (41.69)     2:34.61 (42.10)
 
Event 4  Men 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Raike, Bailey B           11 SAAH-ST              1:50.03    1:55.24  
                  26.34       55.54 (29.20)     1:25.72 (30.18)     1:55.24 (29.52)
  2 Shope, Evan W             11 Jags                 1:51.21    1:56.13  
                  26.82       55.89 (29.07)     1:26.13 (30.24)     1:56.13 (30.00)
  3 Nester, Luke S            11 SAAH-ST              1:51.37    2:02.21  
                  27.59       58.14 (30.55)     1:30.36 (32.22)     2:02.21 (31.85)
  4 White, Grayson A          10 Flour Bluff          2:01.98    2:05.94  
                  29.52     1:01.75 (32.23)     1:34.64 (32.89)     2:05.94 (31.30)
  5 Patterson, Mitchell V     09 SAAH-ST              2:17.56    2:07.19  
                  27.95     1:00.19 (32.24)     1:33.88 (33.69)     2:07.19 (33.31)
  6 Ainsworth, Cameron        09 Flour Bluff          2:03.91    2:08.97  
                  29.12     1:03.18 (34.06)     1:36.23 (33.05)     2:08.97 (32.74)
  7 Perez, Nathaniel R        09 Jags                 2:04.60    2:09.71  
                  30.73     1:04.54 (33.81)     1:38.49 (33.95)     2:09.71 (31.22)
  8 Garcia, Deven D           09 Jags                 2:15.64    2:13.78  
                  29.64     1:02.95 (33.31)   2:13.78 (1:10.83)                    
  9 Holzbach, Alex J          11 SAAH-ST              2:16.38    2:15.74  
                  28.58     1:01.64 (33.06)     1:37.83 (36.19)     2:15.74 (37.91)
 10 Jones, Travis R           10 Jags                 2:18.99    2:20.26  
                  30.27     1:04.99 (34.72)     1:42.93 (37.94)     2:20.26 (37.33)
 
Event 5  Women 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Walsh, Elizabeth D        09 SAAH-ST              2:09.44    2:14.38  
                  28.53     1:02.94 (34.41)     1:42.22 (39.28)     2:14.38 (32.16)
  2 Ferguson, Cynthia         10 Flour Bluff          2:18.17    2:22.10  
                  30.13     1:06.38 (36.25)     1:47.60 (41.22)     2:22.10 (34.50)
  3 Quadrato, Anna Mei K      09 Jags                 2:24.07    2:27.08  
                  32.73     1:09.93 (37.20)     1:53.85 (43.92)     2:27.08 (33.23)
  4 Hutchinson, Kylee A       09 Flour Bluff          2:21.84    2:28.08  
                  31.77     1:10.29 (38.52)     1:55.63 (45.34)     2:28.08 (32.45)
  5 Pal-Freeman, Cate F       12 SAAH-ST              2:25.37    2:29.23  
                  31.30     1:09.77 (38.47)     1:55.51 (45.74)     2:29.23 (33.72)
  6 Clark, Maya A             12 SAAH-ST              2:29.90    2:30.21  
                  32.71     1:13.23 (40.52)     1:54.75 (41.52)     2:30.21 (35.46)
  7 Trevino De La Pena, Miro  12 SAAH-ST              2:21.79    2:31.63  
                  32.10     1:12.55 (40.45)     1:55.66 (43.11)     2:31.63 (35.97)
  8 Howard, Keira E           10 Flour Bluff          2:32.03    2:34.21  
                  34.47     1:15.26 (40.79)     2:00.11 (44.85)     2:34.21 (34.10)
  9 Lindemann, Lauren         11 Flour Bluff          2:27.00    2:34.35  
                  33.36     1:14.48 (41.12)     1:55.74 (41.26)     2:34.35 (38.61)
 10 Quintanilla Melendez, Pa  10 Jags                 2:48.64    2:53.68  
                  37.71     1:22.61 (44.90)     2:15.39 (52.78)     2:53.68 (38.29)
 11 Cavazos, Barbara          09 Jags                 2:50.64    3:02.33  
                  42.39     1:28.64 (46.25)     2:17.34 (48.70)     3:02.33 (44.99)
 12 Petrosky, Megan E         11 Jags                 3:12.58    3:06.55  
                  42.07     1:25.51 (43.44)     2:23.00 (57.49)     3:06.55 (43.55)
 
Event 6  Men 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Patterson, McCoy M        11 SAAH-ST              2:01.63    2:09.37  
                  28.89     1:01.74 (32.85)     1:38.57 (36.83)     2:09.37 (30.80)
  2 Atlas, Aiden L            11 SAAH-ST              2:01.28    2:14.09  
                  29.23     1:01.94 (32.71)     1:42.12 (40.18)     2:14.09 (31.97)
  3 Du, Justin T              12 SAAH-ST              2:15.44    2:17.71  
                  28.08     1:03.35 (35.27)     1:46.79 (43.44)     2:17.71 (30.92)
  4 Echeverria, Javier A      10 Jags                 2:24.64    2:21.26  
                  31.73     1:06.45 (34.72)     1:49.41 (42.96)     2:21.26 (31.85)
  5 Lopez, Jordan             09 Flour Bluff          2:24.22    2:24.12  
                  29.73     1:07.06 (37.33)     1:50.97 (43.91)     2:24.12 (33.15)
  6 Koutsoumbaris, Josh       11 Flour Bluff          2:29.02    2:24.92  
                  30.96     1:10.73 (39.77)     1:50.13 (39.40)     2:24.92 (34.79)
  7 Weller, Dylan R           10 Jags                 2:41.79    2:27.68  
                  31.02     1:05.37 (34.35)     1:54.77 (49.40)     2:27.68 (32.91)
  8 Whittington, Matthew T    10 Flour Bluff          2:31.78    2:29.92  
                  31.94     1:11.80 (39.86)     1:55.71 (43.91)     2:29.92 (34.21)
  9 Davenport, Ted E          10 Jags                 2:28.29    2:31.05  
                  33.60     1:11.59 (37.99)     1:54.37 (42.78)     2:31.05 (36.68)
 10 Schlesinger, DJ J         10 Flour Bluff          2:34.58    2:33.03  
                  33.05     1:14.33 (41.28)     1:58.12 (43.79)     2:33.03 (34.91)
 11 McDonald, Alexander F     09 Jags                 2:45.65    2:39.00  
                  30.73     1:13.02 (42.29)     2:00.34 (47.32)     2:39.00 (38.66)
 -- Holzbach, Andrew T        09 SAAH-ST              2:58.77         DQ  
                  35.40     1:16.44 (41.04)     2:05.15 (48.71)          DQ (41.95)
 
Event 7  Women 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Strash, Bella V           12 SAAH-ST                24.99      25.59  
  2 Wallett, Ammarie R        12 Flour Bluff            24.39      25.63  
  3 Lopez, Gabriela N         11 Flour Bluff            25.71      26.89  
  4 Waibel, Catherine L       10 SAAH-ST                26.28      27.03  
  5 Parsons, Michelle M       09 Jags                   25.86      27.12  
  6 Black, Remington T        10 SAAH-ST                26.42      27.16  
  7 Helmer, Macy J            11 SAAH-ST                25.88      27.34  
  8 Beach, Kaley              10 Jags                   26.29      27.73  
  9 Shephard, Madelyn M       11 Flour Bluff            27.04      28.14  
 10 Welker, Aliyah            10 Flour Bluff            27.23      28.73  
 11 Miller, Sanaa C           09 Jags                   28.93      29.08  
 
Event 7A  Women 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mauldin, Gabby P          09 Jags                   27.60      28.33  
  2 Carmona, Caitlynn D       11 Flour Bluff            29.00      28.88  
  3 Starkman, Emma            12 Jags                      NT      29.06  
  4 Kay, Kendall L            12 SAAH-ST                29.14      29.39  
  5 Kuykendall, Melody A      09 Jags                   29.02      29.79  
  6 Gale, Lauren P            09 Jags                   31.99      29.85  
  7 Duncan, Tiphany N         11 Jags                   30.30     x30.65  
  8 Leiva, Abigail B          11 Jags                   29.68     x30.79  
  9 del Olmo, Allie           09 SAAH-ST                31.03      31.07  
 10 Layne-Davis, Ella R       09 SAAH-ST                31.23      31.20  
 11 Howland, Avery L          11 Jags                   30.12     x31.33  
 12 Medrano, Jesi A           09 SAAH-ST                32.37      32.96  
 13 Oldenettel, Nina D        11 Jags                   32.49     x33.30  
 14 Mayes, Jamie B            09 SAAH-ST                33.34     x33.99  
 15 McDonald, Brenna K        09 Jags                   33.12     x34.22  
 16 Benavidez, Gianna I       10 Jags                   33.14     x34.35  
 17 Ramos Prado, Sofia        10 SAAH-ST                35.12     x36.41  
 18 Smith, Sydney V           10 SAAH-ST                45.33     x39.11  
 19 Ramos Prado, Valeria I    09 SAAH-ST                44.72     x44.06  
 
Event 8  Men 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wallett, Alex             12 Flour Bluff            20.92      22.24  
  2 Crosley, Andrew Q         11 SAAH-ST                21.87      22.83  
  3 Soria, Ryan M             11 Jags                   22.74      23.50  
  4 Thomas, Jacob P           11 Jags                   23.61      23.81  
  5 Collins, Kelly W          11 SAAH-ST                23.03      24.43  
  6 Szentes, Justin M         11 SAAH-ST                24.81      24.52  
  7 Woodson, Gray M           09 SAAH-ST                25.12      25.23  
  8 Gallegos, Nicolas         12 Flour Bluff            23.86      25.43  
  9 McDonald, Aidan A         11 Jags                   25.26      25.48  
 10 Garrett, Tucker J         11 Flour Bluff            26.37      26.45  
 11 Nelson, Gage              10 Flour Bluff            25.80      26.94  
 12 Hunt, Jacob J             12 Jags                   26.54      28.87  
 
Event 8A  Men 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Borawski, Jake Q          10 SAAH-ST                26.00      24.78  
  2 Arias Garcia, Pablo A     10 Jags                   24.89      25.49  
  3 Borowski, Brendan J       12 SAAH-ST                25.65      26.05  
  4 Good, Dalton A            09 SAAH-ST                29.83      28.86  
  5 McCann, Anthony V         11 SAAH-ST                30.68      28.91  
  6 Ocker, Carson C           09 SAAH-ST                29.24     x29.63  
  7 Parish, Miles A           09 SAAH-ST                29.56     x29.84  
  8 Abbot, Timothy P          09 Jags                   35.39      33.84  
 
Event 11  Women 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Strash, Bella V           12 SAAH-ST                56.40      58.00  
                  27.46       58.00 (30.54)                                        
  2 Foote, Lila A             09 SAAH-ST                57.76    1:01.53  
                  28.20     1:01.53 (33.33)                                        
  3 Wallett, Ammarie R        12 Flour Bluff            59.22    1:02.95  
                  29.59     1:02.95 (33.36)                                        
  4 Pal-Freeman, Cate F       12 SAAH-ST              1:00.87    1:06.31  
                  31.70     1:06.31 (34.61)                                        
  5 Shephard, Madelyn M       11 Flour Bluff          1:03.74    1:07.23  
                  31.38     1:07.23 (35.85)                                        
  6 Isiofia, Onachi           10 Flour Bluff          1:03.49    1:07.94  
                  31.34     1:07.94 (36.60)                                        
  7 Alvarado, Bethani C       12 SAAH-ST              1:05.43    1:09.66  
                  32.64     1:09.66 (37.02)                                        
  8 Parsons, Michelle M       09 Jags                 1:09.05    1:09.85  
                  32.34     1:09.85 (37.51)                                        
  9 Thomas, Alison Y          10 Jags                 1:11.34    1:14.08  
                  34.66     1:14.08 (39.42)                                        
 10 Coop, Caroline J          11 Jags                 1:15.53    1:17.30  
                  35.01     1:17.30 (42.29)                                        
 11 Campbell, Carrleigh E     10 Jags                 1:22.64    1:21.07  
                  38.88     1:21.07 (42.19)                                        
 
Event 12  Men 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Foote, Connor M           09 SAAH-ST                57.62      56.50  
                  27.35       56.50 (29.15)                                        
  2 Bray, Kraig               11 Flour Bluff            55.87      56.55  
                  26.19       56.55 (30.36)                                        
  3 Jimenez, Charles L        11 Jags                   56.95      58.63  
                  27.18       58.63 (31.45)                                        
  4 Borawski, Jake Q          10 SAAH-ST              1:01.18    1:02.25  
                  29.44     1:02.25 (32.81)                                        
  5 Kay, Hudson E             10 SAAH-ST              1:06.20    1:05.86  
                  30.67     1:05.86 (35.19)                                        
  6 Huryn, Taras              09 Jags                 1:16.82    1:12.11  
                  32.77     1:12.11 (39.34)                                        
  7 Cirstea, Andy R           10 Jags                 1:13.80    1:12.93  
                  30.49     1:12.93 (42.44)                                        
  8 Pettus, Ethan G           12 Jags                 1:21.88    1:21.81  
                  35.69     1:21.81 (46.12)                                        
  9 Ocker, Carson C           09 SAAH-ST              1:39.78    1:28.78  
                  38.66     1:28.78 (50.12)                                        
 
Event 13  Women 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Huang, Rachel             10 Flour Bluff            53.64      54.86  
                  26.59       54.86 (28.27)                                        
  2 Collins, Leah m           12 Flour Bluff            55.33      55.48  
                  26.88       55.48 (28.60)                                        
  3 Robles, Samantha          10 Jags                   54.60      57.49  
                  27.22       57.49 (30.27)                                        
  4 Howard, Keira E           10 Flour Bluff            58.32      59.89  
                  28.91       59.89 (30.98)                                        
  5 Hutchinson, Kylee A       09 Flour Bluff            57.88    1:00.00  
                  28.81     1:00.00 (31.19)                                        
  6 Helmer, Macy J            11 SAAH-ST                56.90    1:00.12  
                  28.43     1:00.12 (31.69)                                        
  7 Waibel, Catherine L       10 SAAH-ST                59.41    1:00.50  
                  29.69     1:00.50 (30.81)                                        
  8 Black, Remington T        10 SAAH-ST                59.39    1:00.79  
                  28.82     1:00.79 (31.97)                                        
  9 Kershaw, Meredith K       12 Jags                   59.05    1:01.58  
                  30.31     1:01.58 (31.27)                                        
 10 Janes, Alli E             10 SAAH-ST              1:03.79    1:02.76  
                  29.97     1:02.76 (32.79)                                        
 11 Pipes, Jaden M            12 Jags                 1:00.72    1:03.35  
                  30.30     1:03.35 (33.05)                                        
 12 Howland, Avery L          11 Jags                 1:03.88    1:09.08  
                  32.56     1:09.08 (36.52)                                        
 
Event 13A  Women 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mauldin, Gabby P          09 Jags                   58.17    1:00.62  
                  29.20     1:00.62 (31.42)                                        
  2 Welker, Aliyah            10 Flour Bluff          1:03.85    1:02.25  
                  29.81     1:02.25 (32.44)                                        
  3 Kuykendall, Melody A      09 Jags                 1:06.64    1:05.83  
                  31.20     1:05.83 (34.63)                                        
  4 Quintanilla Melendez, Pa  10 Jags                      NT    1:07.19  
                  31.66     1:07.19 (35.53)                                        
  5 Thomas, Jessica N         09 Jags                      NT    1:08.51  
                  32.95     1:08.51 (35.56)                                        
  6 Miller, Sanaa C           09 Jags                 1:10.19   x1:09.82  
                  32.69     1:09.82 (37.13)                                        
  7 Petrosky, Megan E         11 Jags                 1:07.89   x1:09.87  
                  32.45     1:09.87 (37.42)                                        
  8 Duncan, Tiphany N         11 Jags                 1:09.03   x1:10.02  
                  33.54     1:10.02 (36.48)                                        
  9 Leiva, Abigail B          11 Jags                 1:09.64   x1:10.31  
                  33.95     1:10.31 (36.36)                                        
 10 Layne-Davis, Ella R       09 SAAH-ST              1:08.33    1:11.39  
                  34.16     1:11.39 (37.23)                                        
 11 Harryman, Georgia         10 Jags                 1:12.22   x1:11.55  
                  34.95     1:11.55 (36.60)                                        
 12 Hammar, Kaylee M          11 Jags                 1:06.41   x1:13.24  
                  34.88     1:13.24 (38.36)                                        
 13 Mayes, Jamie B            09 SAAH-ST              1:16.25    1:13.80  
                  35.03     1:13.80 (38.77)                                        
 14 Oldenettel, Nina D        11 Jags                 1:12.81   x1:14.09  
                  35.71     1:14.09 (38.38)                                        
 15 Lucero, Alexandra M       10 Jags                 1:15.48   x1:15.01  
                  35.90     1:15.01 (39.11)                                        
 16 McDonald, Brenna K        09 Jags                 1:14.94   x1:16.14  
                  36.79     1:16.14 (39.35)                                        
 17 Benavidez, Gianna I       10 Jags                 1:10.82   x1:16.19  
                  36.10     1:16.19 (40.09)                                        
 
Event 14  Men 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wallett, Alex             12 Flour Bluff            47.91      48.68  
                  23.26       48.68 (25.42)                                        
  2 Chan, Cameron K           09 SAAH-ST                51.54      51.01  
                  24.49       51.01 (26.52)                                        
  3 Soria, Ryan M             11 Jags                   50.84      51.27  
                  24.45       51.27 (26.82)                                        
  4 Collins, Kelly W          11 SAAH-ST                50.82      53.08  
                  25.29       53.08 (27.79)                                        
  5 Thomas, Jacob P           11 Jags                   51.53      53.34  
                  24.79       53.34 (28.55)                                        
  6 Atlas, Aiden L            11 SAAH-ST                50.56      54.51  
                  26.25       54.51 (28.26)                                        
  7 Cain, Kaleb               10 Flour Bluff            53.66      54.98  
                  26.46       54.98 (28.52)                                        
  8 Gallegos, Nicolas         12 Flour Bluff            52.49      55.07  
                  26.48       55.07 (28.59)                                        
  9 Woodson, Gray M           09 SAAH-ST                59.52      57.39  
                  27.92       57.39 (29.47)                                        
 10 McDonald, Aidan A         11 Jags                   56.09      57.52  
                  27.17       57.52 (30.35)                                        
 11 Howe, Reese               09 Flour Bluff            59.48    1:01.63  
                  29.04     1:01.63 (32.59)                                        
 12 Hunt, Jacob J             12 Jags                 1:00.38    1:05.33  
                  30.70     1:05.33 (34.63)                                        
 
Event 14A  Men 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Arias Garcia, Pablo A     10 Jags                   53.35      55.35  
                  26.39       55.35 (28.96)                                        
  2 Borowski, Brendan J       12 SAAH-ST              1:06.77      59.70  
                  28.36       59.70 (31.34)                                        
  3 Garcia, Deven D           09 Jags                 1:01.51      59.73  
                  28.43       59.73 (31.30)                                        
  4 McDonald, Alexander F     09 Jags                 1:00.46    1:00.01  
                  28.45     1:00.01 (31.56)                                        
  5 Whittington, Matthew T    10 Flour Bluff          1:01.43    1:00.70  
                  29.34     1:00.70 (31.36)                                        
  6 Jones, Travis R           10 Jags                 1:02.14    1:00.80  
                  29.38     1:00.80 (31.42)                                        
  7 Howland, Aiden C          09 Jags                 1:04.00   x1:01.28  
                  29.76     1:01.28 (31.52)                                        
  8 Fabela, Ray               11 Flour Bluff          1:02.66    1:01.50  
                  29.46     1:01.50 (32.04)                                        
  9 Huryn, Taras              09 Jags                 1:03.00   x1:03.59  
                  30.34     1:03.59 (33.25)                                        
 10 Good, Dalton A            09 SAAH-ST              1:06.59    1:05.09  
                  31.00     1:05.09 (34.09)                                        
 11 Lamm, Park D              12 SAAH-ST              1:00.23    1:05.60  
                  30.98     1:05.60 (34.62)                                        
 12 Parish, Miles A           09 SAAH-ST              1:10.78    1:05.90  
                  31.90     1:05.90 (34.00)                                        
 13 McCann, Anthony V         11 SAAH-ST              1:11.17   x1:07.15  
                  31.59     1:07.15 (35.56)                                        
 14 Abbot, Timothy P          09 Jags                 1:20.73   x1:20.84  
                  38.56     1:20.84 (42.28)                                        
 
Event 15  Women 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hooper, Hannah C          10 Flour Bluff          5:18.93    5:27.41  
                  29.15     1:01.30 (32.15)     1:34.18 (32.88)     2:07.42 (33.24)
        2:40.83 (33.41)     3:14.24 (33.41)     3:48.08 (33.84)     4:21.77 (33.69)
        4:55.61 (33.84)     5:27.41 (31.80)                                        
  2 Carroll, Sophia S         10 SAAH-ST              5:22.05    5:31.32  
                  29.55     1:02.00 (32.45)     1:35.04 (33.04)     2:07.88 (32.84)
        2:41.92 (34.04)     3:15.39 (33.47)     3:49.80 (34.41)     4:24.62 (34.82)
        4:59.07 (34.45)     5:31.32 (32.25)                                        
  3 Quadrato, Anna Mei K      09 Jags                 6:08.66    5:49.97  
                  31.27     1:05.50 (34.23)     1:40.36 (34.86)     2:15.67 (35.31)
        2:52.05 (36.38)     3:27.74 (35.69)     4:03.77 (36.03)     4:40.01 (36.24)
        5:15.33 (35.32)     5:49.97 (34.64)                                        
  4 Janes, Alli E             10 SAAH-ST              5:53.69    5:53.14  
                  31.45     1:06.55 (35.10)     1:42.36 (35.81)     2:18.65 (36.29)
        2:54.78 (36.13)     3:31.12 (36.34)     4:07.68 (36.56)     4:43.25 (35.57)
        5:19.13 (35.88)     5:53.14 (34.01)                                        
  5 Militello, Mia C          10 Flour Bluff          6:22.27    6:33.55  
                  34.53     1:12.86 (38.33)     1:52.15 (39.29)     2:32.72 (40.57)
        3:13.86 (41.14)     3:54.46 (40.60)     4:34.90 (40.44)     5:15.91 (41.01)
        5:55.67 (39.76)     6:33.55 (37.88)                                        
  6 Ashworth, Brooke E        09 Jags                 6:15.64    6:39.44  
                  35.59     1:14.65 (39.06)     1:55.52 (40.87)     2:36.68 (41.16)
        3:17.65 (40.97)     3:58.20 (40.55)     4:39.03 (40.83)     5:21.04 (42.01)
        6:02.62 (41.58)     6:39.44 (36.82)                                        
  7 del Olmo, Allie           09 SAAH-ST              6:51.64    6:42.99  
                  35.85     1:14.75 (38.90)     1:55.24 (40.49)     2:36.41 (41.17)
        3:18.79 (42.38)     4:00.56 (41.77)     4:43.29 (42.73)     5:25.48 (42.19)
        6:06.41 (40.93)     6:42.99 (36.58)                                        
  8 Medrano, Jesi A           09 SAAH-ST              7:41.62    7:18.24  
                  36.22     1:16.24 (40.02)     1:59.49 (43.25)     2:44.73 (45.24)
        3:28.68 (43.95)     4:14.93 (46.25)     5:02.62 (47.69)     5:49.94 (47.32)
        6:36.47 (46.53)     7:18.24 (41.77)                                        
  9 Wilson, Regan C           10 Jags                 6:55.82    7:38.41  
                  36.89     1:17.89 (41.00)     2:02.22 (44.33)     2:48.26 (46.04)
        3:35.04 (46.78)     4:22.55 (47.51)     5:11.17 (48.62)     6:00.73 (49.56)
        6:50.10 (49.37)     7:38.41 (48.31)                                        
 
Event 16  Men 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Crosley, Andrew Q         11 SAAH-ST              5:02.21    5:15.04  
                  27.59       58.59 (31.00)     1:30.52 (31.93)     2:02.39 (31.87)
        2:34.58 (32.19)     3:07.08 (32.50)     3:39.86 (32.78)     4:12.59 (32.73)
        4:45.42 (32.83)     5:15.04 (29.62)                                        
  2 Nester, Luke S            11 SAAH-ST              4:54.73    5:32.21  
                  29.98     1:01.05 (31.07)     1:36.26 (35.21)     2:08.52 (32.26)
        2:45.11 (36.59)     3:17.35 (32.24)     3:54.20 (36.85)     4:26.10 (31.90)
        5:01.86 (35.76)     5:32.21 (30.35)                                        
  3 White, Grayson A          10 Flour Bluff          5:25.80    5:35.86  
                  30.03     1:03.74 (33.71)     1:38.54 (34.80)     2:13.48 (34.94)
        2:48.33 (34.85)     3:22.71 (34.38)     3:57.89 (35.18)     4:32.70 (34.81)
        5:05.88 (33.18)     5:35.86 (29.98)                                        
  4 Ainsworth, Cameron        09 Flour Bluff          5:38.20    5:35.89  
                  30.59     1:04.13 (33.54)     1:39.11 (34.98)     2:13.56 (34.45)
        2:48.78 (35.22)     3:23.36 (34.58)     3:57.33 (33.97)     4:31.01 (33.68)
        5:04.50 (33.49)     5:35.89 (31.39)                                        
  5 Du, Justin T              12 SAAH-ST              5:23.44    5:53.09  
                  30.85     1:02.66 (31.81)     1:39.68 (37.02)     2:12.79 (33.11)
        2:50.98 (38.19)     3:25.22 (34.24)     4:04.65 (39.43)     4:40.02 (35.37)
        5:20.15 (40.13)     5:53.09 (32.94)                                        
  6 Miller, Jaxon R           09 Jags                 5:49.64    5:55.52  
                  29.17     1:02.71 (33.54)     1:37.70 (34.99)     2:13.48 (35.78)
        2:49.88 (36.40)     3:26.74 (36.86)     4:04.21 (37.47)     4:42.09 (37.88)
        5:19.52 (37.43)     5:55.52 (36.00)                                        
  7 Ortiz, Diego M            11 Jags                 6:10.64    6:03.07  
                  29.70     1:03.98 (34.28)     1:40.76 (36.78)     2:18.56 (37.80)
        2:56.03 (37.47)     3:33.49 (37.46)     4:10.98 (37.49)     4:48.29 (37.31)
        5:25.69 (37.40)     6:03.07 (37.38)                                        
  8 Szentes, Justin M         11 SAAH-ST              6:14.30    6:19.32  
                  30.16     1:03.61 (33.45)     1:39.19 (35.58)     2:16.27 (37.08)
        2:54.37 (38.10)     3:34.01 (39.64)     4:12.77 (38.76)     4:54.76 (41.99)
        5:38.00 (43.24)     6:19.32 (41.32)                                        
 
Event 17  Women 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Flour Bluff High School  'A'                      1:43.25    1:45.18  
     1) Hutchinson, Kylee A 09          2) Ferguson, Cynthia 10           
     3) Lopez, Gabriela N 11            4) Hooper, Hannah C 10            
                  36.28       52.93 (16.65)     1:19.37 (26.44)     1:45.18 (25.81)
  2 San Antonio Johnson Jaguars  'A'                  1:36.41    1:47.90  
     1) Robles, Samantha 10             2) Beach, Kaley 10                
     3) Parsons, Michelle M 09          4) Porter, Ella E 09              
                  27.30       54.13 (26.83)     1:20.73 (26.60)     1:47.90 (27.17)
  3 San Antonio Alamo Heights-ST  'A'                 1:45.89    1:48.19  
     1) Black, Remington T 10           2) Clark, Maya A 12               
     3) Waibel, Catherine L 10          4) Helmer, Macy J 11              
                  28.05       55.17 (27.12)     1:21.94 (26.77)     1:48.19 (26.25)
  4 Flour Bluff High School  'B'                      1:55.36    1:54.12  
     1) Shephard, Madelyn M 11          2) Howard, Keira E 10             
     3) Welker, Aliyah 10               4) Lindemann, Lauren 11           
                  28.49       56.47 (27.98)     1:25.55 (29.08)     1:54.12 (28.57)
  5 San Antonio Alamo Heights-ST  'B'                 1:56.87    1:55.24  
     1) Young, Maia D 10                2) del Olmo, Allie 09             
     3) Janes, Alli E 10                4) Trevino De La Pena, Miros 12   
                  27.69       58.54 (30.85)     1:27.13 (28.59)     1:55.24 (28.11)
  6 San Antonio Johnson Jaguars  'B'                  1:49.76    1:56.62  
     1) Thomas, Alison Y 10             2) Kershaw, Meredith K 12         
     3) Ashworth, Brooke E 09           4) Starkman, Emma 12              
                  29.30       58.56 (29.26)     1:28.36 (29.80)     1:56.62 (28.26)
 
Event 18  Men 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 San Antonio Alamo Heights-ST  'A'                 1:31.46    1:33.33  
     1) Crosley, Andrew Q 11            2) Foote, Connor M 09             
     3) Chan, Cameron K 09              4) Du, Justin T 12                
                  23.14       46.73 (23.59)     1:10.11 (23.38)     1:33.33 (23.22)
  2 Flour Bluff High School  'A'                      1:32.25    1:36.01  
     1) Cain, Kaleb 10                  2) Gallegos, Nicolas 12           
     3) Bray, Kraig 11                  4) Wallett, Alex 12               
                  25.99       51.22 (25.23)     1:14.11 (22.89)     1:36.01 (21.90)
  3 San Antonio Alamo Heights-ST  'B'                 1:38.77    1:39.77  
     1) Raike, Bailey B 11              2) Szentes, Justin M 11           
     3) Woodson, Gray M 09              4) Borowski, Brendan J 12         
                  23.82       48.15 (24.33)     1:13.66 (25.51)     1:39.77 (26.11)
  4 San Antonio Johnson Jaguars  'A'                  1:41.41    1:41.95  
     1) Shope, Evan W 11                2) Perez, Nathaniel R 09          
     3) Parsons, Kevin A 12             4) McDonald, Aidan A 11           
                  25.99       51.89 (25.90)     1:16.34 (24.45)     1:41.95 (25.61)
  5 Flour Bluff High School  'B'                           NT    1:45.45  
     1) Ainsworth, Cameron 09           2) Koutsoumbaris, Josh 11         
     3) Nelson, Gage 10                 4) Garrett, Tucker J 11           
                  26.84       53.09 (26.25)     1:08.40 (15.31)     1:45.45 (37.05)
  6 San Antonio Johnson Jaguars  'B'                  1:45.08    1:48.47  
     1) Garcia, Deven D 09              2) Hunt, Jacob J 12               
     3) McDonald, Alexander F 09        4) Echeverria, Javier A 10        
                  27.06       56.30 (29.24)     1:22.83 (26.53)     1:48.47 (25.64)
 
Event 19  Women 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Foote, Lila A             09 SAAH-ST                56.39      59.29  
                  28.46       59.29 (30.83)                                        
  2 Collins, Leah m           12 Flour Bluff            58.61    1:00.91  
                  29.33     1:00.91 (31.58)                                        
  3 Porter, Ella E            09 Jags                 1:09.26    1:07.62  
                  33.09     1:07.62 (34.53)                                        
  4 Isiofia, Onachi           10 Flour Bluff          1:06.04    1:08.01  
                  33.14     1:08.01 (34.87)                                        
  5 Young, Maia D             10 SAAH-ST              1:05.86    1:08.40  
                  33.41     1:08.40 (34.99)                                        
  6 Weiss, Sophia G           11 SAAH-ST              1:13.09    1:10.85  
                  34.86     1:10.85 (35.99)                                        
  7 Carmona, Caitlynn D       11 Flour Bluff          1:12.42    1:11.56  
                  34.58     1:11.56 (36.98)                                        
  8 Beach, Kaley              10 Jags                 1:10.19    1:12.30  
                  35.54     1:12.30 (36.76)                                        
  9 Gale, Lauren P            09 Jags                 1:15.64    1:17.57  
 10 Kay, Kendall L            12 SAAH-ST              1:17.56    1:24.48  
 
Event 20  Men 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Foote, Connor M           09 SAAH-ST                54.37      56.92  
                  27.71       56.92 (29.21)                                        
  2 Chan, Cameron K           09 SAAH-ST                58.60      58.57  
                  28.72       58.57 (29.85)                                        
  3 Bray, Kraig               11 Flour Bluff            53.32      58.74  
                  28.39       58.74 (30.35)                                        
  4 Jimenez, Charles L        11 Jags                   59.81    1:02.16  
                  30.08     1:02.16 (32.08)                                        
  5 Patterson, Mitchell V     09 SAAH-ST              1:05.93    1:04.56  
                  31.66     1:04.56 (32.90)                                        
  6 Raike, Bailey B           11 SAAH-ST              1:03.63    1:05.09  
                  31.99     1:05.09 (33.10)                                        
  7 Weller, Dylan R           10 Jags                 1:06.17    1:05.83  
                  31.31     1:05.83 (34.52)                                        
  8 Echeverria, Javier A      10 Jags                 1:07.44    1:06.01  
                  32.47     1:06.01 (33.54)                                        
  9 Davenport, Ted E          10 Jags                 1:10.34    1:09.08  
                  33.85     1:09.08 (35.23)                                        
 
Event 21  Women 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Walsh, Elizabeth D        09 SAAH-ST              1:07.33    1:09.71  
                  32.89     1:09.71 (36.82)                                        
  2 Pipes, Jaden M            12 Jags                 1:07.09    1:13.11  
                  34.52     1:13.11 (38.59)                                        
  3 Ferguson, Cynthia         10 Flour Bluff          1:09.00    1:13.95  
                  34.44     1:13.95 (39.51)                                        
  4 Lindemann, Lauren         11 Flour Bluff          1:09.85    1:15.09  
                  35.17     1:15.09 (39.92)                                        
  5 Clark, Maya A             12 SAAH-ST              1:12.22    1:18.03  
                  36.61     1:18.03 (41.42)                                        
  6 Lopez, Gabriela N         11 Flour Bluff          1:12.90    1:18.13  
                  36.13     1:18.13 (42.00)                                        
  7 Trevino De La Pena, Miro  12 SAAH-ST              1:13.47    1:19.88  
                  37.72     1:19.88 (42.16)                                        
  8 Cavazos, Barbara          09 Jags                 1:19.58    1:19.98  
                  37.28     1:19.98 (42.70)                                        
  9 Starkman, Emma            12 Jags                 1:28.83    1:23.86  
                  39.73     1:23.86 (44.13)                                        
 10 Ramos Prado, Sofia        10 SAAH-ST              1:31.54    1:31.32  
                  43.73     1:31.32 (47.59)                                        
 11 Lucero, Alexandra M       10 Jags                 1:39.20    1:34.18  
                  44.15     1:34.18 (50.03)                                        
 
Event 22  Men 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Patterson, McCoy M        11 SAAH-ST              1:00.90    1:05.92  
                  30.96     1:05.92 (34.96)                                        
  2 Koutsoumbaris, Josh       11 Flour Bluff          1:05.87    1:07.18  
                  31.41     1:07.18 (35.77)                                        
  3 Kay, Hudson E             10 SAAH-ST              1:17.18    1:12.29  
                  34.61     1:12.29 (37.68)                                        
  4 Fabela, Ray               11 Flour Bluff          1:10.61    1:12.51  
                  33.77     1:12.51 (38.74)                                        
  5 Garrett, Tucker J         11 Flour Bluff          1:08.70    1:12.67  
                  34.43     1:12.67 (38.24)                                        
  6 Holzbach, Alex J          11 SAAH-ST              1:10.88    1:13.35  
                  33.65     1:13.35 (39.70)                                        
  7 Shope, Evan W             11 Jags                 1:18.31    1:14.14  
                  35.15     1:14.14 (38.99)                                        
  8 Schlesinger, DJ J         10 Flour Bluff          1:14.39    1:14.26  
                  34.56     1:14.26 (39.70)                                        
  9 Perez, Nathaniel R        09 Jags                 1:15.09    1:14.80  
                  36.61     1:14.80 (38.19)                                        
 10 Parsons, Kevin A          12 Jags                 1:11.46    1:15.15  
                  34.85     1:15.15 (40.30)                                        
 11 Howland, Aiden C          09 Jags                 1:14.64    1:15.48  
                  34.47     1:15.48 (41.01)                                        
 12 Holzbach, Andrew T        09 SAAH-ST              1:23.55    1:26.48  
                  40.74     1:26.48 (45.74)                                        
 
Event 23  Women 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Flour Bluff High School  'A'                      3:37.59    3:42.33  
     1) Huang, Rachel 10                2) Collins, Leah m 12             
     3) Hooper, Hannah C 10             4) Wallett, Ammarie R 12          
                  26.75       55.37 (55.37)     1:21.16 (25.79)     1:49.86 (54.49)
        2:16.91 (27.05)     2:46.49 (56.63)     3:12.94 (26.45)     3:42.33 (55.84)
  2 San Antonio Alamo Heights-ST  'A'                 3:32.83    3:43.69  
     1) Carroll, Sophia S 10            2) Foote, Lila A 09               
     3) Walsh, Elizabeth D 09           4) Strash, Bella V 12             
                  27.06       56.22 (56.22)     1:23.83 (27.61)     1:53.73 (57.51)
        2:20.12 (26.39)     2:49.23 (55.50)     3:15.19 (25.96)     3:43.69 (54.46)
  3 San Antonio Johnson Jaguars  'A'                  3:42.38    4:01.34  
     1) Parsons, Michelle M 09          2) Quadrato, Anna Mei K 09        
     3) Porter, Ella E 09               4) Robles, Samantha 10            
                  28.20       59.02 (59.02)     1:28.54 (29.52)   2:00.68 (1:01.66)
        2:30.09 (29.41)   3:02.38 (1:01.70)     3:30.04 (27.66)     4:01.34 (58.96)
  4 Flour Bluff High School  'B'                      3:53.25    4:03.82  
     1) Hutchinson, Kylee A 09          2) Howard, Keira E 10             
     3) Lopez, Gabriela N 11            4) Isiofia, Onachi 10             
                  29.17   1:10.33 (1:10.33)     1:27.84 (17.51)     1:59.30 (48.97)
        2:28.39 (29.09)   3:01.71 (1:02.41)     3:30.97 (29.26)   4:03.82 (1:02.11)
  5 San Antonio Alamo Heights-ST  'B'                 3:58.67    4:10.36  
     1) Black, Remington T 10           2) Trevino De La Pena, Miros 12   
     3) Young, Maia D 10                4) Pal-Freeman, Cate F 12         
                  28.92   1:01.47 (1:01.47)     1:31.33 (29.86)   2:04.71 (1:03.24)
        2:34.64 (29.93)   3:07.20 (1:02.49)     3:36.74 (29.54)   4:10.36 (1:03.16)
  6 San Antonio Johnson Jaguars  'B'                  4:00.54    4:18.84  
     1) Kershaw, Meredith K 12          2) Thomas, Jessica N 09           
     3) Pipes, Jaden M 12               4) Thomas, Alison Y 10            
                  29.87   1:01.66 (1:01.66)     1:33.99 (32.33)   2:09.23 (1:07.57)
        2:40.61 (31.38)   3:14.68 (1:05.45)     3:45.32 (30.64)   4:18.84 (1:04.16)
 
Event 24  Men 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Flour Bluff High School  'A'                      3:23.58    3:27.83  
     1) Cain, Kaleb 10                  2) Bray, Kraig 11                 
     3) Gallegos, Nicolas 12            4) Wallett, Alex 12               
                  27.04       55.35 (55.35)     1:19.19 (23.84)     1:45.16 (49.81)
        2:11.11 (25.95)     2:39.33 (54.17)     3:00.60 (21.27)     3:27.83 (48.50)
  2 San Antonio Johnson Jaguars  'A'                  3:26.82    3:30.56  
     1) Jimenez, Charles L 11           2) Shope, Evan W 11               
     3) Thomas, Jacob P 11              4) Soria, Ryan M 11               
                  26.24       53.49 (53.49)     1:19.67 (26.18)     1:48.22 (54.73)
        2:12.57 (24.35)     2:40.04 (51.82)     3:03.19 (23.15)     3:30.56 (50.52)
  3 San Antonio Alamo Heights-ST  'A'                 3:25.66    3:32.30  
     1) Atlas, Aiden L 11               2) Chan, Cameron K 09             
     3) Nester, Luke S 11               4) Collins, Kelly W 11            
                  26.16       53.70 (53.70)     1:18.44 (24.74)     1:44.86 (51.16)
        2:11.36 (26.50)     2:39.88 (55.02)     3:04.56 (24.68)     3:32.30 (52.42)
  4 San Antonio Alamo Heights-ST  'B'                 3:45.55    3:47.05  
     1) Patterson, McCoy M 11           2) Szentes, Justin M 11           
     3) Borowski, Brendan J 12          4) Raike, Bailey B 11             
                  26.61       54.93 (54.93)     1:22.06 (27.13)     1:53.25 (58.32)
        2:21.46 (28.21)   2:53.52 (1:00.27)     3:18.62 (25.10)     3:47.05 (53.53)
  5 Flour Bluff High School  'B'                      3:51.25    3:57.31  
     1) Howe, Reese 09                  2) Ainsworth, Cameron 09          
     3) Lopez, Jordan 09                4) White, Grayson A 10            
                  28.70   1:01.83 (1:01.83)     1:30.02 (28.19)     2:01.20 (59.37)
        2:28.30 (27.10)     2:57.84 (56.64)     3:26.13 (28.29)     3:57.31 (59.47)
  6 San Antonio Johnson Jaguars  'B'                  3:49.06    3:58.24  
     1) Echeverria, Javier A 10         2) Cirstea, Andy R 10             
     3) Miller, Jaxon R 09              4) Perez, Nathaniel R 09          
                  28.30       58.20 (58.20)     1:26.53 (28.33)     1:58.09 (59.89)
        2:26.43 (28.34)   3:01.12 (1:03.03)     3:28.79 (27.67)     3:58.24 (57.12)