2018-2019 AAHSSL Dual+ / BL-03
Block Aquatics Center - 11/9/2018                      
Final Results and Scores                                 
 
Event 1  Girls 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 San Antonio Madison High Sch  'A'                 2:11.08    2:17.53   10  
     1) Montalvo, Jenna D SR            2) Faller, Aisha A 11             
     3) Locke, Savannah S 10            4) Aguilar, Brooke A 10           
                  36.07     1:14.57 (38.50)     1:48.48 (33.91)     2:17.53 (29.05)
  2 San Antonio Jay  'A'                              2:30.02    2:24.41    5  
     1) Servin-Cazares, Iran M 12       2) Sparks, Ashlee 11              
     3) Robinson, Erin M 10             4) Frye, Joanna M 10              
                  37.31     1:19.56 (42.25)     1:51.28 (31.72)     2:24.41 (33.13)
  3 San Antonio Stevens  'A'                          2:28.94    2:25.28    3  
     1) Ratta, Grace A 11               2) Dominguez, Juliette L 11       
     3) Glover, Aaliyah M 12            4) Glover, Jailynn R 10           
                  34.78     1:21.63 (46.85)     1:52.46 (30.83)     2:25.28 (32.82)
 
Event 2  Boys 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 San Antonio Madison High Sch  'A'                 1:51.41    1:50.67   10  
     1) Kennedy, Jackson I 11           2) Conkin, Brayden W 09           
     3) Lackey, Seth J 09               4) Maese, Jaden R 09              
                  25.08       56.75 (31.67)     1:25.61 (28.86)     1:50.67 (25.06)
  2 San Antonio Jay  'A'                              1:44.51    2:04.85    5  
     1) Richardson, Shea 12             2) Musquiz, Manuel 12             
     3) Vega, Aaron M 12                4) Zamora, Alexander G 10         
                  28.32     1:02.63 (34.31)     1:37.98 (35.35)     2:04.85 (26.87)
  3 San Antonio Stevens  'A'                          1:59.01    2:21.71    3  
     1) Arredondo, Malachi N 11         2) Hernandez, Rio N 12            
     3) Miranda, Christopher * 11       4) Donald, Donovan j 11           
                  37.38     1:10.80 (33.42)     1:51.07 (40.27)     2:21.71 (30.64)
 
Event 3  Girls 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Faller, Aisha A           11 Madison                   NT    2:24.72    8  
                  31.24     1:07.17 (35.93)     1:45.16 (37.99)     2:24.72 (39.56)
  2 Ratta, Grace A            11 Stevens              2:31.19    2:32.27    6  
                  35.62     1:15.05 (39.43)     1:53.96 (38.91)     2:32.27 (38.31)
  3 Tieso, Delaney T          11 Madison                   NT    2:37.82    5  
                  34.65     1:15.98 (41.33)     1:58.67 (42.69)     2:37.82 (39.15)
  4 Montalvo, Jenna D         SR Madison                   NT    2:42.70    4  
                  36.36     1:17.62 (41.26)     2:00.40 (42.78)     2:42.70 (42.30)
  5 Martinez, Ieza N          11 Madison                   NT    2:52.61    3  
                  41.33     1:24.21 (42.88)     2:09.38 (45.17)     2:52.61 (43.23)
  6 McEnroe, Alexandra J      09 Jay                  3:20.00    2:54.96    2  
                  37.87     1:22.22 (44.35)     2:09.42 (47.20)     2:54.96 (45.54)
  7 Gamez, Lourdes V          12 Jay                  3:06.28    3:07.92    1  
                  39.44     1:28.62 (49.18)     2:20.05 (51.43)     3:07.92 (47.87)
 
Event 4  Boys 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kennedy, Jackson I        11 Madison                   NT    1:54.54    8  
                  25.79       55.01 (29.22)     1:25.08 (30.07)     1:54.54 (29.46)
  2 Hernandez, Rio N          12 Stevens              1:59.82    2:10.39    6  
                  28.83     1:01.45 (32.62)     1:35.87 (34.42)     2:10.39 (34.52)
  3 Zamora, Alexander G       10 Jay                  2:21.47    2:20.10    5  
                  31.37     1:06.42 (35.05)     1:44.17 (37.75)     2:20.10 (35.93)
  4 Neitsch, Brian T          11 Madison                   NT    2:24.27    4  
                  29.89     1:07.02 (37.13)     1:45.92 (38.90)     2:24.27 (38.35)
  5 Castrnita, Branden         9 Madison                   NT    2:36.47    3  
                  33.20     1:11.85 (38.65)     1:53.57 (41.72)     2:36.47 (42.90)
  6 Stout, Matt R             12 Jay                  2:34.49    2:38.60    2  
                  33.93     1:14.71 (40.78)     1:57.53 (42.82)     2:38.60 (41.07)
  7 Arredondo, Malachi N      11 Stevens              2:35.01    2:44.04    1  
                  35.60     1:17.16 (41.56)   2:44.04 (1:26.88)                    
  8 Vega, Aaron M             12 Jay                  2:54.56    2:53.05  
                  36.00     1:19.21 (43.21)     2:07.71 (48.50)     2:53.05 (45.34)
  9 Miranda, Christopher *    11 Stevens              2:59.10    2:54.83  
                  35.99     1:20.82 (44.83)     2:11.33 (50.51)     2:54.83 (43.50)
 
Event 5  Girls 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Robinson, Erin M          10 Jay                  2:31.02    2:30.65    8  
                  33.47     1:12.96 (39.49)     1:57.22 (44.26)     2:30.65 (33.43)
  2 Glover, Aaliyah M         12 Stevens              2:30.76    2:30.94    6  
                  31.76     1:10.66 (38.90)     1:57.85 (47.19)     2:30.94 (33.09)
  3 Locke, Savannah S         10 Madison                   NT    2:50.85    5  
                  36.32     1:19.48 (43.16)     2:12.32 (52.84)     2:50.85 (38.53)
  4 Verma, Karisma            09 Jay                  3:00.00    3:01.69    4  
                  38.35     1:27.01 (48.66)     2:23.62 (56.61)     3:01.69 (38.07)
  5 Kyle, Sarah H             09 Madison                   NT    3:10.44    3  
                  41.49     1:30.76 (49.27)     2:23.81 (53.05)     3:10.44 (46.63)
  6 Hilario, Kimberly A       11 Madison                   NT    3:12.50    2  
                  46.01     1:32.48 (46.47)     2:30.02 (57.54)     3:12.50 (42.48)
 -- Dominguez, Juliette L     11 Stevens              2:59.01         DQ  
                  41.34     1:34.99 (53.65)   2:37.13 (1:02.14)          DQ (42.40)
 
Event 6  Boys 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lackey, Seth J            09 Madison                   NT    2:10.57    8  
                  27.16     1:00.45 (33.29)     1:39.97 (39.52)     2:10.57 (30.60)
  2 Musquiz, Manuel           12 Jay                  2:38.20    2:43.99    6  
                  34.91     1:19.77 (44.86)     2:06.83 (47.06)     2:43.99 (37.16)
 
Event 7  Girls 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Aguilar, Brooke A         10 Madison                29.43      29.15    8  
  2 Gentry, Zoe L             10 Madison                30.43      30.56    6  
  3 Ayala, Vanessa N          SR Madison                31.39      30.85    5  
  4 Jasso, Sidonie L          09 Madison                32.29      31.44    4  
  5 Glover, Jailynn R         10 Stevens                35.12      33.42    3  
  6 Arredondo, Micaela D      10 Stevens                35.09      34.34    2  
  7 Gonzales, Jordan A        12 Stevens                40.01      34.67    1  
  8 Sparks, Ashlee            11 Jay                    35.71      34.71  
  9 Frye, Joanna M            10 Jay                    35.47      34.82  
 
Event 8  Boys 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Richardson, Shea          12 Jay                    25.11      25.00    8  
  2 Maese, Jaden R            09 Madison                26.03      25.37    6  
  3 Hernandez, Rio N          12 Stevens                23.90      25.58    5  
  4 Montalvo, Ayden V         09 Madison                28.10      26.50    4  
  5 Defreitas, Logan          12 Jay                    30.59      29.99    3  
  6 Donald, Donovan j         11 Stevens                30.95      30.91    2  
  7 Burgess-Almarza, Diego    10 Madison                32.36      31.18    1  
  8 Garza-Ortiz, Christian N  10 Madison                31.46      32.55  
  9 Rivera, Jean M            09 Jay                    34.86      35.54  
 10 Bundrick, Ethan A         10 Jay                    37.02      37.40  
 
Event 11  Girls 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Glover, Aaliyah M         12 Stevens              1:07.20    1:07.99    8  
                  31.38     1:07.99 (36.61)                                        
  2 Tieso, Delaney T          11 Madison                   NT    1:24.23    6  
                  36.66     1:24.23 (47.57)                                        
 
Event 12  Boys 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Maese, Jaden R            09 Madison                   NT    1:09.76    8  
                  32.85     1:09.76 (36.91)                                        
  2 Parker, Elton M           11 Madison                   NT    1:14.02    6  
                  31.41     1:14.02 (42.61)                                        
  3 Bates, Jonah N            10 Madison              1:17.21    1:20.67    5  
                  36.32     1:20.67 (44.35)                                        
 -- Parker, James A           09 Madison                   NT         DQ  
                  40.12          DQ (59.38)                                        
 
Event 13  Girls 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Robinson, Erin M          10 Jay                  1:04.00    1:02.72    8  
                  29.51     1:02.72 (33.21)                                        
  2 Gentry, Zoe L             10 Madison              1:10.09    1:10.64    6  
                  32.57     1:10.64 (38.07)                                        
  3 Montalvo, Jenna D         SR Madison              1:13.21    1:12.33    5  
                  34.28     1:12.33 (38.05)                                        
  4 Nichols, Megan L          10 Stevens              1:22.38    1:16.09    4  
                  37.00     1:16.09 (39.09)                                        
  5 Martinez, Ieza N          11 Madison              1:16.66    1:16.40    3  
                  35.98     1:16.40 (40.42)                                        
  6 Gonzales, Jordan A        12 Stevens              1:45.01    1:18.13    2  
                  37.65     1:18.13 (40.48)                                        
  7 McEnroe, Alexandra J      09 Jay                  1:24.99    1:21.94    1  
                  38.98     1:21.94 (42.96)                                        
  8 Gamez, Lourdes V          12 Jay                  1:20.68    1:22.75  
                  38.49     1:22.75 (44.26)                                        
  9 Frye, Joanna M            10 Jay                  2:06.61    1:31.33  
                  41.55     1:31.33 (49.78)                                        
 
Event 14  Boys 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Conkin, Brayden W         09 Madison                59.98      57.64    8  
                  27.79       57.64 (29.85)                                        
  2 Zamora, Alexander G       10 Jay                  1:01.20    1:01.72    6  
                  29.34     1:01.72 (32.38)                                        
  3 Montalvo, Ayden V         09 Madison              1:07.82    1:02.90    5  
                  30.03     1:02.90 (32.87)                                        
  4 Burgess-Almarza, Diego    10 Madison              1:14.23    1:12.12    4  
                  33.51     1:12.12 (38.61)                                        
  5 Stout, Matt R             12 Jay                  1:11.85    1:12.15    3  
                  33.88     1:12.15 (38.27)                                        
  6 Arredondo, Malachi N      11 Stevens              1:14.41    1:13.50    2  
                  35.02     1:13.50 (38.48)                                        
  7 Miranda, Christopher *    11 Stevens              1:35.01    1:13.63    1  
                  32.28     1:13.63 (41.35)                                        
  8 Defreitas, Logan          12 Jay                  1:11.37    1:15.10  
                  32.83     1:15.10 (42.27)                                        
  9 Garza-Ortiz, Christian N  10 Madison              1:17.84    1:15.30  
                  35.31     1:15.30 (39.99)                                        
 10 Rivera, Jean M            09 Jay                  1:22.02    1:21.06  
                  37.64     1:21.06 (43.42)                                        
 
Event 15  Girls 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Faller, Aisha A           11 Madison                   NT    6:36.10    8  
                  32.73     1:10.43 (37.70)     1:50.05 (39.62)     2:30.63 (40.58)
        3:11.18 (40.55)     3:52.35 (41.17)     4:33.93 (41.58)     5:15.97 (42.04)
        5:57.34 (41.37)     6:36.10 (38.76)                                        
 
Event 16  Boys 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kennedy, Jackson I        11 Madison                   NT    5:05.81    8  
                  27.74       59.36 (31.62)     1:30.90 (31.54)     2:02.35 (31.45)
        2:34.44 (32.09)     3:05.78 (31.34)     3:35.91 (30.13)     4:05.61 (29.70)
        4:36.01 (30.40)     5:05.81 (29.80)                                        
  2 Neitsch, Brian T          11 Madison                   NT    6:43.49    6  
                  32.93     1:11.38 (38.45)     1:52.22 (40.84)     2:33.57 (41.35)
        3:15.73 (42.16)     3:58.00 (42.27)     4:41.61 (43.61)     5:21.72 (40.11)
        6:03.19 (41.47)     6:43.49 (40.30)                                        
 
Event 17  Girls 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 San Antonio Madison High Sch  'A'                 1:54.70    2:00.63   10  
     1) Gentry, Zoe L 10                2) Ayala, Vanessa N SR            
     3) Tieso, Delaney T 11             4) Aguilar, Brooke A 10           
                  30.59     1:01.12 (30.53)     1:31.74 (30.62)     2:00.63 (28.89)
  2 San Antonio Stevens  'A'                          2:04.53    2:05.51    5  
     1) Glover, Aaliyah M 12            2) Ratta, Grace A 11              
     3) Gonzales, Jordan A 12           4) Arredondo, Micaela D 10        
                  28.48       57.77 (29.29)     1:31.95 (34.18)     2:05.51 (33.56)
  3 San Antonio Jay  'A'                              2:08.74    2:05.76    3  
     1) Frye, Joanna M 10               2) Verma, Karisma 09              
     3) Servin-Cazares, Iran M 12       4) Robinson, Erin M 10            
                  32.55     1:04.28 (31.73)     1:38.76 (34.48)     2:05.76 (27.00)
  4 San Antonio Madison High Sch  'B'                      NT    2:18.08  
     1) Hilario, Kimberly A 11          2) Allgood, Hannah M 09           
     3) Kyle, Sarah H 09                4) Jasso, Sidonie L 09            
                  34.10     1:13.20 (39.10)     1:46.13 (32.93)     2:18.08 (31.95)
 
Event 18  Boys 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 San Antonio Madison High Sch  'A'                 1:38.09    1:45.97   10  
     1) Lackey, Seth J 09               2) Conkin, Brayden W 09           
     3) Montalvo, Ayden V 09            4) Parker, Elton M 11             
                  24.62       52.42 (27.80)     1:18.94 (26.52)     1:45.97 (27.03)
  2 San Antonio Stevens  'A'                          1:37.66    1:58.41    5  
     1) Hernandez, Rio N 12             2) Miranda, Christopher * 11      
     3) Arredondo, Malachi N 11         4) Donald, Donovan j 11           
                  25.71       57.49 (31.78)     1:28.67 (31.18)     1:58.41 (29.74)
  3 San Antonio Jay  'A'                              1:55.98    1:58.71    3  
     1) Stout, Matt R 12                2) Vega, Aaron M 12               
     3) Pringle, Jesus L 12             4) Zamora, Alexander G 10         
                  33.50     1:04.13 (30.63)     1:30.65 (26.52)     1:58.71 (28.06)
  4 San Antonio Madison High Sch  'B'                      NT    2:05.94  
     1) Garza-Ortiz, Christian N 10     2) Bates, Jonah N 10              
     3) Castruita, Branden J 09         4) Burgess-Almarza, Diego 10      
                  32.06     1:03.40 (31.34)     1:33.95 (30.55)     2:05.94 (31.99)
  5 San Antonio Jay  'B'                              2:10.24    2:07.73  
     1) Rivera, Jean M 09               2) Defreitas, Logan 12            
     3) Bundrick, Ethan A 10            4) Musquiz, Manuel 12             
                  34.68     1:05.18 (30.50)     1:40.41 (35.23)     2:07.73 (27.32)
 
Event 19  Girls 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ratta, Grace A            11 Stevens              1:18.46    1:19.07    8  
                  39.10     1:19.07 (39.97)                                        
  2 Servin-Cazares, Iran M    12 Jay                  1:24.46    1:26.52    6  
                  40.38     1:26.52 (46.14)                                        
  3 Glover, Jailynn R         10 Stevens              1:24.51    1:27.70    5  
                  43.12     1:27.70 (44.58)                                        
  4 Dominguez, Juliette L     11 Stevens              1:37.50    1:33.48    4  
                  45.92     1:33.48 (47.56)                                        
 
Event 20  Boys 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lackey, Seth J            09 Madison                   NT      59.32    8  
                  28.82       59.32 (30.50)                                        
  2 Richardson, Shea          12 Jay                  1:02.88    1:01.03    6  
                  29.42     1:01.03 (31.61)                                        
 -- Castrnita, Branden         9 Madison                   NT         DQ  
                  43.54          DQ (52.24)                                        
 
Event 21  Girls 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Aguilar, Brooke A         10 Madison                   NT    1:29.14    8  
                  39.62     1:29.14 (49.52)                                        
  2 Kyle, Sarah H             09 Madison              1:39.58    1:35.82    6  
                  45.38     1:35.82 (50.44)                                        
  3 Verma, Karisma            09 Jay                  1:34.52    1:37.14    5  
                  46.62     1:37.14 (50.52)                                        
  4 Ayala, Vanessa N          SR Madison                   NT    1:39.73    4  
                  45.28     1:39.73 (54.45)                                        
  5 Nichols, Megan L          10 Stevens              1:50.72    1:44.92    3  
                  52.06     1:44.92 (52.86)                                        
  6 Arredondo, Micaela D      10 Stevens              1:50.01    1:55.88    2  
                  54.92   1:55.88 (1:00.96)                                        
  7 Kovar, Aralan J            9 Stevens              1:55.01    2:00.80    1  
                  58.47   2:00.80 (1:02.33)                                        
 
Event 22  Boys 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Conkin, Brayden W         09 Madison                   NT    1:15.85    8  
                  35.31     1:15.85 (40.54)                                        
  2 Musquiz, Manuel           12 Jay                  1:18.36    1:21.69    6  
                  37.10     1:21.69 (44.59)                                        
  3 Vega, Aaron M             12 Jay                  1:25.32    1:26.57    5  
                  39.84     1:26.57 (46.73)                                        
  4 Bates, Jonah N            10 Madison              1:26.44    1:27.42    4  
                  39.88     1:27.42 (47.54)                                        
  5 Parker, Elton M           11 Madison                   NT    1:28.66    3  
                  40.56     1:28.66 (48.10)                                        
  6 Donald, Donovan j         11 Stevens              1:30.09    1:31.10    2  
                  41.01     1:31.10 (50.09)                                        
  7 Bundrick, Ethan A         10 Jay                  1:45.00    1:39.36    1  
                  46.88     1:39.36 (52.48)                                        
 
Event 23  Girls 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 San Antonio Madison High Sch  'A'                 4:43.84    4:40.05   10  
     1) Faller, Aisha A 11              2) Locke, Savannah S 10           
     3) Diaz, Savannah C 11             4) Hepp, Annaliese M 11           
                  30.23   1:04.50 (1:04.50)     1:39.06 (34.56)   2:17.30 (1:12.80)
        2:52.53 (35.23)   3:31.84 (1:14.54)     4:05.08 (33.24)   4:40.05 (1:08.21)
  2 San Antonio Madison High Sch  'B'                      NT    4:56.32    5  
     1) Gentry, Zoe L 10                2) Hilario, Kimberly A 11         
     3) Jasso, Sidonie L 09             4) Ayala, Vanessa N SR            
                  36.23   1:16.53 (1:16.53)     1:51.24 (34.71)   2:32.15 (1:15.62)
        3:04.66 (32.51)   3:42.61 (1:10.46)     4:17.27 (34.66)   4:56.32 (1:13.71)
  3 San Antonio Jay  'A'                              5:11.01    5:14.30    3  
     1) Verma, Karisma 09               2) McEnroe, Alexandra J 09        
     3) Gamez, Lourdes V 12             4) Servin-Cazares, Iran M 12      
                  34.91   1:12.79 (1:12.79)     1:51.24 (38.45)   2:34.08 (1:21.29)
        3:12.37 (38.29)   3:56.25 (1:22.17)     4:32.96 (36.71)   5:14.30 (1:18.05)
  4 San Antonio Stevens  'A'                          5:12.81    5:38.16  
     1) Kovar, Aralan J 9               2) Dominguez, Juliette L 11       
     3) Gonzales, Jordan A 12           4) Nichols, Megan L 10            
                  48.58   1:44.27 (1:44.27)     2:20.66 (36.39)   3:00.96 (1:16.69)
        3:39.40 (38.44)   4:20.73 (1:19.77)     4:58.28 (37.55)   5:38.16 (1:17.43)
 
Event 24  Boys 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 San Antonio Madison High Sch  'A'                 4:28.98    3:55.20   10  
     1) Maese, Jaden R 09               2) Neitsch, Brian T 11            
     3) Montalvo, Ayden V 09            4) Kennedy, Jackson I 11          
                  27.46       56.78 (56.78)     1:25.55 (28.77)   1:59.24 (1:02.46)
        2:30.09 (30.85)   3:05.86 (1:06.62)     3:29.41 (23.55)     3:55.20 (49.34)
  2 San Antonio Madison High Sch  'B'                      NT    4:58.30    5  
     1) Burgess-Almarza, Diego 10       2) Parker, James A 09             
     3) Castruita, Branden J 09         4) Garza-Ortiz, Christian N 10    
                  35.21   1:17.03 (1:17.03)     1:53.16 (36.13)   2:34.36 (1:17.33)
        3:04.94 (30.58)   3:47.78 (1:13.42)   4:58.30 (1:10.52)                    
 -- San Antonio Jay  'A'                              4:14.12         DQ  
     1) Richardson, Shea 12             2) Defreitas, Logan 12            
     3) Stout, Matt R 12                4) Pringle, Jesus L 12            
                  27.55       59.26 (59.26)     1:31.51 (32.25)   2:10.89 (1:11.63)
        2:44.97 (34.08)   3:25.46 (1:14.57)     3:53.10 (27.64)        DQ (1:00.02)
 
Event 25  Girls 50 Yard Freestyle Sub-Varsity
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Parra, Klaudia L          11 Madison                42.12      40.76  
 
Event 27  Girls 100 Yard Freestyle Sub-Varsity
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jasso, Sidonie L          09 Madison              1:13.95    1:14.25  
                  36.01     1:14.25 (38.24)                                        
  2 Allgood, Hannah M         09 Madison              1:06.27    1:26.96  
                  41.46     1:26.96 (45.50)                                        
  3 Parra, Klaudia L          11 Madison              1:33.81    1:34.23  
                  42.94     1:34.23 (51.29)                                        
  4 Kovar, Aralan J            9 Stevens              1:30.00    1:39.20  
                  48.23     1:39.20 (50.97)                                        
 
                    Combined Team Scores - Through Event 28                    
 
  1. San Antonio Madison High Sch        276   2. San Antonio Jay                     105
  3. San Antonio Stevens                  90                                             
 
                   Women - Team Rankings - Through Event 28                    
 
  1. San Antonio Madison High Sch        134   2. San Antonio Stevens                  63
  3. San Antonio Jay                      46                                             
 
                    Men - Team Rankings - Through Event 28                     
 
  1. San Antonio Madison High Sch        142   2. San Antonio Jay                      59
  3. San Antonio Stevens                  27